Ryanair Коломойський не дозволить

З Ryanair'ом пішла і надія на швидку європеїзацію

Багато років я мріяв про те, що Україна стане частиною Європи не лише в гучних безглуздих промовах в телевізорі, але насамперед в побутовому плані - українців почнуть пускати до ЄС без віз, а також дякуючи численним дешевим повітряним сполученням кожен українець зможе дозволити собі вихідні з рюкзаком в чудових європейських містах. 

Кволі реформи майже не давали ефектів і не були відчутні. І ось в 2017 році ніби прокинулись - одним махом заборонили російські ресурси, ввели безвізовий режим з ЄС та почали впускати на наш монополізований, олігархізований ринок міжнародних гігантів на кшталт Ryanair, Ikea ітд. 

Що таке лоукост і Ryanair зокрема?

Ryanair можна порівняти до McDonalds серед ресторанів. Тобто це компанія, котра задовольняє вашу потребу, проте на відміну від гламурних конкурентів вона максимально знижує вартість своїх послуг, і що за цим іде - їх якість і сервіс. Проте головну свою функцію - нагодувати - вона все одно виконує. Якщо середньостатистичній людині треба швидко і дешево з'їсти вона не йде до дорогого ресторану, але забігає по бургер чи кебаб до першої лавки. Там вас не обслуговуватиме гарно вдягнена, приємна офіціантка, а вашу страву не будуть 30 хвилин готувати досвідчені професійні кухарі зі свіжих продуктів. Ні, вам дадуть на швидкоруч приготовану канапку з дуже простими складниками, котрі часто також роблені конвеєрним способом. 

Так само в лоукостах - пропоновану вам послугу з перевезення "обскубуть" з усіх можливих додаткових сервісів - без багажу, без комфорту, без можливості перенести дату, змінити ім'я, отримати квиток уже в аеропорту, без канапок, напоїв... і взагалі ледь не стоячи. Щоб полетіти дешево вам доведеться ще й зарезервувати собі квиток заздалегідь. Це якби замість 20 гривень за бургер вам запропонували зарезервувати та оплатити своє замовлення тижнем раніше, прийти у визначену годину та отримати бургер без паперової обгортки чи якихось обкладинок лише за 5-7 гривень. І навпаки, якби ви хотіли щоб вас посадили за стіл, запалили свічки, принесли столові прибори, приготували бургер в ручну зі свіжих продуктів ітд.. він би коштував для вас якихось 200 гривень.

 Якщо ви захочете летіти Раянейром, але з повним набором зручностей квиток буде вам коштувати навіть більше ніж коштував би в звичайних авіалініях, бо з точки зору лоукост компанії це додаткові послуги "розкоші". 

Інтернет кишить спробами довести що Раянейр не такий дешевий, там поганий сервіс і що насправді йому не місце на українському ринку. Українцям важко зрозуміти принцип роботи такого авіаперевізника. Раянейр "скубе" не лише своїх клієнтів, він також скубе аеропорти, свій власний авіа флот і навіть своїх працівників. Знайомі одного мого друга працювали в Раянейр і розповідали, що працювати там гірше ніж у McDonalds. Все це скубання має одну мету - знизити вартість перельоту. Безумовно, клієнти знайдуться і для дорогого і для супер дешевого авіаперевізника. Проте епопея з виходом Ryanair на український ринок виглядає як спроба "заборонити фастфуди і змусити всіх харчуватись виключно в дорогих ресторанах".

Лоукости працюють за принципом конвеєру, літаки у них майже ніколи не простоюють, працюючи по 24 години на добу, стюардеси втомлені а місця тісні. Проте, якщо вам хочеться просто дешево долетіти до Європи це саме те що вам потрібно - треба просто перечекати 1-2 години незручностей і ви там. Очевидно, що така "повітряна маршрутка" дуже підходить українцям і це ледь не єдиний спосіб звозити маси людей в Європу.

Ryanair i українська реальність

І ось не минуло й кількох місяців - наше елітоболото проковтнуло всі добрі починання і відригнуло нам якоюсь маячнею про "невигідність" Ryanair. Україні зараз вкрай потрібні інвестиції, а ще більше їй потрібні інвестування в свій імідж. Впустивши Ryanair можна було вбити двох зайців одним пострілом. Україна могли показати, що сюди варто інвестувати і що держава на боці збільшення конкуренції. Наприклад в Польщі великі мережі супермаркетів отримували пільгу на звільнення від податків на 5 років. Маленькі магазинчики дуже сварили уряд, але через 10 років виявилось, що ці супермаркети дають роботу ледь не сотням тисяч людей і розганяють польську економіку продаючи в мережах товари місцевого виробництва. Дякуючи лоукостам прилетіла б безліч туристів, вони могли б самі переконатись в привабливості України і захотіли б наступного разу привезти свій капітал. Нам потрібно інвестувати в економічну привабливість нашої країни і йти на поступки. З іншого ж боку - українцям потрібно показати Європу. Вона повинна бути доступна, не лише посадовцям і бізнесменам котрі хочуть літати комфортними літаками, але і звичайним людям. Як всі знають, в Європі живуть такі ж звичайні люди як в Україні і там також всі погоджуються на обмеження комфорту заради можливості дешево літати Європою. Відмова бориспільського аеропорту від співпраці з Ryanair і нездатність досягти компромісу це ляпас як українським громадянам, так і економіці, туризму і країні взагалі.

Таким чином замість підстрелити двох зайців Україна прострелила собі обидва коліна.

Українців знову запхали в смердючі маршрутки та в довжелезні черги з принизливими перевірками на кордоні. Нам пропонують "харчуватись виключно в ресторанах" і літати за 3-4 тис. гривень, замість 1 тис.

Ryanair за 1000 гривень гірший ніж LOT за 3-4 тисячі

 

Друзі, виходу в нас немає, треба або відстоювати свої права на краще життя, або валити з цього болота... але залишатись і не реагувати не можна в жодному разі.

українці чекають на Ryanair

Проявляйте свою громадську позицію, і давайте разом тиснути на владу.

Стежте за мною на фейсбуку
4 ( 5 )
Comments