Яким має бути звернення матері Зайцевої

У своєму відеозверненні мати підозрюваної Зайцевої - Тетяна Іванова - пояснює якою трагедією для її родини стала ця аварія. Жінка наголошує що їх родина всілякими способами намагається розшукати постраждалих і допомогти їм фінансово.

Особисто мені матір Зайцевої здається не надто переконливою. Звичайно можна допомогти постраждалим фінансово, та навіщо про це говорити на всю країну? Важко віриться, що такій заможній (а отже і впливовій) родині не вдається знайти постраждалих. Це більше схоже на спробу відбілити репутацію своєї дитини і родини. Та це не те що нам хочеться почути, пані Тетяно. Ось що нам хотілось би почути від вас:

Мабуть, я погана мати. Коли ти живеш в достатку, в країні де все можна вирішити за гроші, ти відриваєшся від реальності - перестаєш помічати і поважати інших людей. Я погано виховала свою доньку. Вважала, що мої діти ні в чому не повинні собі відмовляти та насолоджуватись життям по повній, навіть якщо при цьому вони інколи будуть бешкетувати і порушувати закони.
Я знала про порушення, котрі раніше скоювала моя донька, та в цій ситуації я вирішувала не проблему стилю водіння моєї дочки, а захисту її від правосуддя. Я допомагала їй уникнути позбавлення водійських прав, хоча насправді мала б сама забрати в неї автомобіль і пересадити на громадський транспорт. Доля багато разів попереджали мене про небезпеку, та я була засліплена своєю вседозволеністю і нехтувала всіма земними проблемами.
Та ось, доля не витримала і жорстоко мене покарала. Я не лише стала матір'ю вбивці та втратила доньку, через мою поведінку загинули та покалічились молоді, гарні, найдорожчі для когось люди. Мені весь час болить серце і бракує повітря. Попри всі свої зв'язки й гроші я не можу вдіяти нічого - ані повернути до життя жертв, ані звільнити мою доньку.
Життя не залишило мені нічого іншого окрім довгих років страждань. Я знаю що мені та моїй доньці не може бути вибачення. Я навіть не насмілююсь просити вибачення.
Єдине що я можу зараз зробити - використати цей ефір щоб звернутись до тих, хто нехтує законами, ставить себе вище за інших та так само погано виховує своїх дітей і внуків. Будь ласка, подивіться на мене, на мою родину. На моєму місці може опинитись кожен з вас. Настане момент, коли від правосуддя вже не можна буде втекти, і ваше життя перетвориться на пекло. Заради чого?!
Схаменіться! Злочин можна передбачити й запобігти йому, почніть сьогодні, благаю вас...

Якщо ви хочете щоб вашій родині співчували, а не проклинали її - ви маєте усвідомити причинно-наслідкові зв'язки що призвели до трагедії і погодитись з фактами. Та зараз ми вам не співчуваємо. Ваша донька буде довго жити і швидше за все колись повернеться за кермо. Люди ж ніколи не повернуться. Схаменіться, пані Тетяно, та допоможіть схаменути інших.

Стежте за мною на фейсбуку
4 ( 5 )
Comments